Aktualności

Dzień Dziecka

Wszystkim dzieciom tym małym i tym całkiem dużym wszystkiego najlepszego.

dzień dzieckaminiat

Wznawiamy część zajęć w Klubie ,,Kaktus”

1 czerwca 2020 r. w ,,Międzynarodowym Dniu Dziecka”  z wielką radością informujemy, że wznawiamy część zajęć w Klubie ,,Kaktus”. Zapraszamy uczestników zajęć plastycznych, nauki gry na gitarze i keyboardzie.

Aby móc uczestniczyć w zajęciach rodzic/opiekun lub pełnoletni uczestnik muszą zapoznać się z zamieszczonym poniżej ,,Regulaminem organizacji zajęć prowadzonych w klubach osiedlowych Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Słoneczny Stok” w okresie obowiązywania stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemiologicznego”, następnie wydrukować ,,Zgłoszenie uczestnika na zajęcia organizowane przez Klub Kaktus/Stok w czasie epidemii lub stanie zagrożenia epidemiologicznego”, wypełnić czytelnie dokument, skan/zdjęcie dokumentu przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , oryginał przekazać instruktorowi na pierwszych zajęciach. Brak oryginału skutkuje nieuczestniczeniem w zajęciach.

Zmieniają się też godziny zajęć plastycznych, grafik zajęć poniżej.

Na zajęciach obowiązuje zmiana obuwia, więc prosimy o zaopatrzenie uczestników w plastikowe worki, w których przechowają obuwie na zmianę oraz wierzchnie ubranie.

  1. ,,Regulaminem organizacji zajęć prowadzonych w klubach osiedlowych Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Słoneczny Stok” w okresie obowiązywania stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemiologicznego”.
  2. ,,Zgłoszenie uczestnika na zajęcia organizowane przez Klub Kaktus/Stok w czasie epidemii lub stanie zagrożenia epidemiologicznego.
  3. Grafik zajęć od_1.06.2020.pdf

Kaktusy już pływają

Pogoda nareszcie pozwoliła rozpocząć zajęcia praktyczne na kursie  na patent żeglarza jachtowego prowadzonego przez naszego kapitana Wiesława Bartosiewicza.

kurs

 

Uwaga maty!!!

Nasze drogie Uczestniczki !
W oczekiwaniu na rozpoczęcie wspólnych zajęć jogi , pilatesu i aerobiku w naszym,, Klubie Kaktus” prosimy serdecznie Brać Kaktusową o zaopatrzenie się w indywidualne, własne maty do ćwiczeń. Nasze maty klubowe ze względów sanitarnych nie będą udostępniane do wykorzystania na zajęciach.

maty

Zapraszamy na jogę

Pora odkurzyć maty i rozpocząć ćwiczenia z naszą instruktorką jogi Urszulą Sienkiewicz.

joga

Zaczynamy część praktyczną kursu na patent żeglarza jachtowego

Uwaga żeglarze z kursu w Kaktusie. Od przyszłego tygodnia to jest po 18 maja zaczynamy część praktyczną kursu na patent żeglarza jachtowego, jak co roku na zalewie w Dojlidach. Z wszystkimi osobami zapisanymi na kurs będziemy uzgadniać indywidualne terminy pływania. Jednocześnie pragniemy poinformować, że mamy jeszcze 4 wolne miejsca na kurs w dotychczasowej REWELACYJNEJ cenie 400 złotych.Wszystkich zainteresowanych szkoleniem prosimy o kontakt z prowadzącym kurs kapitanem Wiesławem Bartosiewiczem pod numerem telefonu 509 434 060.

Kurs

© Klub KAKTUS - Białystok