Aktualności

Kaktus na urlopie

Uwaga, Klub Kaktus ma przerwę urlopową .Wracamy 24 sierpnia 2020. Od tego czasu zaczniemy układać grafiki i plany, o wszystkim będziemy informować tu i na naszym Facebooku.

FB IMG 1596741205411

Czytaj więcej

Zapraszamy do zabawy

Już w tą środę kolejne spotkanie z zabawami podwórkowymi z lat 80. Jeżeli macie ochotę na 1,5 godziny nieprzerwanych zabaw na świeżym powietrzu, zapraszamy. Klasy, szczur, kapsle, guma do skakania, malowanie kredą... Środa 22.07.2020 godz. 10.00. Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu 502-871-253.

klasy

Wiśnie na warsztatach plastycznych.

Sezon wiśniowy w pełni, to i na naszych warsztatach nie mogło zabraknac tego pysznego tematu. Młodzi aryści zmirzyli się z pastelami suchymi i mokrymi. Zdjecia prac dostępne w galerii na Facebooku.

pracownia

Zabawy dziecięce z lat 80

Tak to właśnie dzisiaj możną było z Kaktusem pobawić się w w gry lat 80. W ruch poszły sprawne rączki i nóżki. Na rozgrzewkę powstała galeria Kaktusa ( można ja podziwiać u nas pod Klubem Kaktus; Słonecznikowa 19, do pierwszych opadów deszczu), następnie przypomnieliśmy sobie jak to jest grać w klasy i kapsle. Na zakończenie poszaleliśmy ze szczurem. Jeżeli ktoś jest chętny za tydzień powtórka naszej akcji. Zapraszamy, poszalejcie z nami przy zabawach z lat 80.Więcej zdjęć na naszym Facebooku wystarczy kliknać w zdjęcie.

kreda

Baw się z Kaktusem

Zapraszamy dzieci na półtorej godziny nieprzerwanej zabawy przy grach podwórkowych z lat 80. Szczur, kapsle, klasy a nawet mazanie kredą ...  Już 15 lipca o godzinie 10.00 w Klubie Kaktus, ilość miejsc ograniczona, kto pierwszy ten lepszy. Szczegóły, informacje i zapisy pod numerem telefonu 502 871 253

klasy2

Zajecia warsztatowe lato 2020

 Z powodu zaistniałej sytuacji w tym roku my, jako Klub Kaktus nie możemy przeprowadzić typowej Akcji Lato, jak to było w latach ubiegłych.

 W zamian za to proponujemy zajęcia warsztatowe dla dzieci :

  • Plastyka, zajęcia dla grup od 5lat, do grup zaawansowanych artystycznie.
  • Raz w tygodniu 1,5 godzinne warsztaty plastyczne, na których np. zrobimy łapacze snów na hula- hopach, pomalujemy koszulki.
  • Zajęcia taneczne, dla różnych grup wiekowych, gdzie dzieci będą mogły poznać proste układy.
  • Zajęcia rodzinne, na które zapraszamy mamę i dziecko, do wspólnych ćwiczeń, by odzyskać formę.
  • Kaktusowe gry i zabawy gdzie będzie można przyjść i miło spędzić czas.
  • Warsztaty wokalne.
  • Gitara, zajęcia indywidualne.
  • Grafika Adobe.

Grafik_lipiec_2020.pdf

Jest możliwość wykupienia tylko  poszczególnych  zajęć, tylko na dany tydzień.

Bardzo istotne jest aby Państwo zapoznali się z naszym REGULAMINEM, który obowiązuje obecnie w okresie pandemii. 

Aby zapisać dziecko na zajęcia należy wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA, przesłać nam jej skan lub zdjęcie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tylko na takiej podstawie będziemy mogli zapisać dziecko na zajęcia, oryginał dokumentów donieść trzeba przed zajęciami.

Opłaty należy dokonywać przelewem na nasze Konta     w Spółdzielni Mieszkaniowej Słoneczny Stok. Potwierdzenia wpłat prosimy przesłać na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik_zajęć_letnich_w_Klubie_Kaktus_.pdf

Odpowiemy na wszystkie państwa pytania pod numerem telefonu 502 871 253. Zapraszamy

plakat lato z kaktusem

Żabki rechoczą w Klubie Kaktus

Łączenie technik plastycznych i wyzwania manualne. Wcale nie jst tak łatwo wyciąć kółko czy kwadracik. Nasze Zygzaki świetnie dają sobie z tym radę. Na zajęciach powstały prace ze stawem pełnym wesołych, rechoczących żabek.Więcej zdjeć w galerii na naszym Facebooku, wystarczy kliknać w zdjęcie.

żabki

 

Zygzaki na zajęciach plastycznych

Nasza najmłodsza grupa plastyczna to Zygzaki, do niej należą dzieci w wieku 5 -6 lat. Czasami zdarzają się młodsze, prawie pięciolatki. Na ostatnich zajęciach powstawały Żyrafy 3D. Pomysłowość naszych uczastników nie jednego by zadziwiła. Jeden szablon, mnóstwo pomysłów. Do galerii przeniesie nas zdjęcie, wystarczy kliknąćżyrafa zygzaki.

© Klub KAKTUS - Białystok