Wznawiamy część zajęć w Klubie ,,Kaktus”

1 czerwca 2020 r. w ,,Międzynarodowym Dniu Dziecka”  z wielką radością informujemy, że wznawiamy część zajęć w Klubie ,,Kaktus”. Zapraszamy uczestników zajęć plastycznych, nauki gry na gitarze i keyboardzie.

Aby móc uczestniczyć w zajęciach rodzic/opiekun lub pełnoletni uczestnik muszą zapoznać się z zamieszczonym poniżej ,,Regulaminem organizacji zajęć prowadzonych w klubach osiedlowych Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Słoneczny Stok” w okresie obowiązywania stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemiologicznego”, następnie wydrukować ,,Zgłoszenie uczestnika na zajęcia organizowane przez Klub Kaktus/Stok w czasie epidemii lub stanie zagrożenia epidemiologicznego”, wypełnić czytelnie dokument, skan/zdjęcie dokumentu przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , oryginał przekazać instruktorowi na pierwszych zajęciach. Brak oryginału skutkuje nieuczestniczeniem w zajęciach.

Zmieniają się też godziny zajęć plastycznych, grafik zajęć poniżej.

Na zajęciach obowiązuje zmiana obuwia, więc prosimy o zaopatrzenie uczestników w plastikowe worki, w których przechowają obuwie na zmianę oraz wierzchnie ubranie.

  1. ,,Regulaminem organizacji zajęć prowadzonych w klubach osiedlowych Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Słoneczny Stok” w okresie obowiązywania stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemiologicznego”.
  2. ,,Zgłoszenie uczestnika na zajęcia organizowane przez Klub Kaktus/Stok w czasie epidemii lub stanie zagrożenia epidemiologicznego.
  3. Grafik zajęć od_1.06.2020.pdf
© Klub KAKTUS - Białystok