Trochę wspomnień z okazji 30-lecia klubu "Kaktus"

Na II-piętrze na holu można obecnie obejrzeć ciekawą wystawę fotograficzną przedstawiającą urywki z działalności klubu "Kaktus". Zorganizowaliśmy ją z okazji okrągłej rocznicy powstania naszego klubu. Jesienią tego roku minęło bowiem 30 lat od czasu, gdy klub "Kaktus" zaczął prowadzić działalność na osiedlu "Zielone Wzgórza". We wrześniu 1989 roku kierownikiem klubu została pani Małgorzata Karpacz i przez 30 lat pełniła tą funkcję, z początku z bardzo nieliczną kadrą instruktorską, która z czasem znacznie się powiększyła o specjalistów z plastyki, tańca czy różnych form rekreacji i fitnessu. Form zajęć z dziećmi i dorosłymi powstawało coraz więcej i znacznie przybyło uczestników zajęć. Obecnie w klubie prężnie działają koła plastyczne skierowane i do najmłodszych 6-latków jak i do dorosłych, odbywają się zajęcia muzyczne, mamy zespoły taneczne, dorośli chętnie przychodzą na zajęcia z aerobiku, jogi i pilatesu. Działa koło szachowe dla dzieci, koło Scrabble dla dorosłych, odbywają się bardzo ciekawe kursy żeglarskie. A w czasie ferii zimowych oraz w okresie wakacyjnym klub nie odpoczywa, ale organizuje dzieciom pozostającym w mieście bardzo ciekawe zajęcia, wycieczki, po prostu codziennie mnóstwo atrakcji. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia czasem już historycznych fotografii z wydarzeń w klubie "Kaktus". Powspominajmy... między innymi wystawy znanych artystów, zawody balonowe lub festyny osiedlowe, które w amfiteatrze gromadziły prawdziwe tłumy...

Festynosiedlowy2010r
Festynosiedlowy2010

 

© Klub KAKTUS - Białystok