Łańcuch dobra

W tym roku Klub Kaktus dołączył do akcji pod nazwą
„Łańcuch Dobra” organizowanej przez Stowarzyszenie Pro Salute z siedzibą w Białymstoku. Akcja miała pokazać dzieciom z dystrofią, że nie są samotne w swojej chorobie, że jest ogrom ludzi o wielkich sercach,którzy są z nimi, którzy wierzą w nich, są dla nich wsparciem i którzy też podejmują trud walki, może nie z nieuleczalną chorobą, ale z dużym wyzwaniem, jakim jest stworzenie możliwie jak najdłuższego łańcucha - w ten sposób chciano dać im sygnał, że jak uda się zmobilizować dużo osób do zrobienia długiego łańcucha, to oni dadzą radę walczyć z chorobą. Dzieci z naszego klubu z wielką radością i zaangażowaniem tworzyły nasz kaktusowy "Łańcuch dobra " . Udał nam się zrobić 155,5 metra kolorowego łańcucha. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, jesteście wspaniali. Wiecej zdjec mozna zobaczyć TUTAJ

lancuch dobra201911303miniat

© Klub KAKTUS - Białystok