Nowości w klubie "Kaktus"

Po wakacjach klub „Kaktus” proponuje powrót do doskonale znanych zajęć
dla dzieci: grupy Tanaczne Hip-Hop, Plastyka, Teatrzyk, Szachy, Nauka gry na Gitarze,
dla dorosłych: Aerobik, Pilates, Joga, Scrabble, Warsztaty Rękodzielnicze, Kurs Żeglarski.
Na wszystkie te zajęcia przyjmujemy stałych bywalców i nowych uczestników. Z powodu remontu w klubie - na razie telefonicznie: 502-871-253. Proszę dzwonić lub pisać smsy!
Ale szczególną uwagę proszę zwrócić na nasze NOWOŚCI - zajęcia, jakich jeszcze w naszym klubie nie było, skierowane i do najmłodszych i do starszych:

1.) Zacznijmy od najmłodszych: dla dzieci, od 3 do 6 lat  proponujemy RYTMIKĘ z Grą na Instrumentach. Super zajęcia dla maluszków jako ich pierwszy kontakt z muzyką i prostymi instrumentami poprowadzi pani Weronika Załęska (absolwentka Akademii Muzycznej w Białymstoku Wydziału Pedagogiczno-Instrumentalnego, ukończyła również studia podyplomowe: Psychologię Muzyki w Warszawie oraz Muzykoterapię w Krakowie, sama pięknie gra na wiolonczeli i fortepianie), ma doświadczenie w pracy z dziećmi i świetny z nimi kontakt. Jak sama mówi: „Bardzo lubię pracę z dziećmi, dostrzegam ich  wielką potrzebę ruchu oraz potrzebę uzewnętrzniania przeżyć emocjonalnych. Moje zajęcia, pełne śpiewu, gry na instrumentach i tańca w pełni dają możliwości zaspokojenia tych potrzeb”. Myślę, że warto spróbować. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne 25 września o godzinie 17.30 na 2-piętrze w "Kaktusie". Można wczesniej zapisać się na listę.

2.) Również pod okiem pani Weroniki Załęskiej starsze dzieci, już od 6 lat, będą mogły uczyć się grać na KEYBOARDZIE. Na lekcjach gry na keybordzie będą grać proste utwory muzyki rozrywkowej i klasycznej (w zależności od upodobania), poznają nuty, nauczą się grać obiema rękami jednocześnie (co bardzo wpływa na rozwój inteligencji, poprawia koncentrację). Spotkanie organizacyjne dla chętnych na naukę gry na keyboardzie odbędzie się zaraz po spotkaniu w sprawie rytmiki: 25 września o godz. 18.30. Zapraszamy dzieci od 6 lat, do... bez ograniczenia wieku :-)

3.) Znacznie rozszerzylismy ofertę taneczną. Będą oczywiście kontynuowane wspaniałe grupy Hip-Hopowe, są tam wolne miejsca, ale jeśli ktoś woli TANIEC TOWARZYSKI to zapraszamy 26 września o godz. 17.30 na spotkanie z panem Krzysztofem Byszewskim (pan Krzysztof to instruktor tańca kat.I z wieloletnim stażem, międzynarodowy sędzia organizacji Word Dance Council ( London), trener klubów tanecznych "Czar Dance", "Feniks PB", "Batucada", były wicemistrz Polski juniorów, finalista mistrzostw Polski w 10-ciu tańcach, finalista akademickich mistrzostw Polski, wielokrotny zdobywca pierwszych miejsc w Polsce i za granicą. A pary taneczne trenujące pod jego okiem miały również imponujące osiągnięcia - puchary i mistrzostwa okręgu podlaskiego, zwycięzcy wielu turniejów na parkietach krajowych i zagranicznych, a w grupie seniorów - Wicemistrzostwo Polski! Wow!).
W naszym klubie dopiero zaczynamy przygodę z tańcem towarzyskim, pragniemy poprowadzić grupy dla dzieci powyżej 6 lat, zaczniemy od zajęć 1 raz w tygodniu z późniejszą opcją 2 razy w tygodniu, do 3 razy w tygodniu - dla par sportowych. Wszystko przed młodymi talentami, na które czekamy 26 września. Zapraszamy!

4.) A teraz coś PLASTYCZNEGO dla DOROSŁYCH. W klubie od lat wspaniale rozwija się plastyka w grupach dziecięcych i młodzieżowych. Tym razem zachęcamy dorosłych, aby sięgnęli po plastyczne akcesoria w szerokim tego słowa znaczeniu i dali wyraz temu, co od lat chcą pokazać światu! Zajęcia poprowadzi pani Ula Jarocka, doskonale znana z prowadzenia bardzo ciekawych warsztatów dla dorosłych. Tak opowiada o nowym pomyśle: „Większość z nas ma potrzebę rysowania. Już jako małe dzieci lubiliśmy ozdabiać  naszą radosną twórczością kartki, gazety a czasami nawet ściany. Z biegiem lat szkoła, praca, rodzina wymagały od nas zaangażowania, czasu i powoli zapominaliśmy o naszym hobby. Teraz jest dobra okazja by do tego wrócić. Zapraszamy wszystkich chętnych  dorosłych na zajęcia plastyczne. Odkryjmy w sobie na powrót dziecko, bawmy się kolorami, fakturami. Pozwólmy rozwinąć się  pasji, zróbmy coś dla siebie. Nie można mówić, że nie umiem, dopóki się nie spróbuje.”
Bardzo to prawdziwe – odkryjmy się na własną twórczość! Zajęcia będą mogły odbywać się w bardzo dogodnym terminie, mianowicie w piątki od godz. 17.30- do 19.30, teraz pani Ula zbiera zapisy i zaczynamy w ostatni piątek września. Zapisujmy się więc!

Szczegółowy GRAFIK ZAJĘĆ TUTAJ

© Klub KAKTUS - Białystok