Ruszamy z zajęciami online, zapraszamy

Szanowni Państwo !

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, w związku z obostrzeniami wprowadzonymi w celu przeciwdziałaniu pandemii Sars-CoV-2 i brakiem możliwości prowadzenia zajęć w trybie stacjonarnym, informujemy, że z dniem 4.01.2021 r. uruchomimy dla uczestników zajęć możliwość zdalnego uczestnictwa i konsultacji w ramach:

- koła plastycznego,

- aerobiku

- zespołów tanecznych

- nauki gry na gitarze

- piosenek żeglarskich i turystycznych

Dostęp jest możliwy za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Szczegółowa instrukcja korzystania z usług on-line znajduje się poniżej, nie jest konieczne zainstalowanie aplikacja Tames na swoim komputerze – dane w instrukcji poniżej. Zajęcia są odpłatne . (Cennik na naszej stroni internetowej www.klubkaktus.pl ).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach on-line prosimy o przesłanie e-maila, będzie on traktowany jako zgłoszenie na zajęcia, oraz będzie podstawą do przeprowadzenia zajęć, na adres kaktus@ klubkaktus.pl do 4 stycznia 2021 r. Po zgłoszeniu nasi instruktorzy skontaktują się telefonicznie z Państwem.

Ponadto informujemy, że korzystanie z zajęć w trybie on-line jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie wizerunku uczestnika zajęć. Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych:

 1. Administratorem danych osobowych uczestnika zajęć jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Słoneczny Stok” z siedzibą w Białymstoku przy ul. Armii Krajowej 7, która przetwarza dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i f Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych w zw. z art. 1 §2 ustawy z dnia 16 września 1982 r. Prawo spółdzielcze oraz Statutu Spółdzielni w celu realizacji zajęć odbywających się w Osiedlowym Klubie ,,Kaktus” Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczny Stok”, a także promowaniu wydarzeń i działalności hobbystycznej, edukacyjnej, sportowej, plastycznej i muzycznejAdministrator danych w związku z realizacją zajęć w formie on-line korzysta z usługi Microsoft Teams. Firma Microsoft jest w tym zakresie podmiotem przetwarzającym dostarczającym usługę online.
 2. Administrator nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.   
 3. W przypadku danych uczestników zajęć - dane osobowe będą przechowywane przez administratora danych przez czas niezbędny dla realizacji zajęć objętych zgłoszeniem, nie dłużej niż przez czas niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony ewentualnych roszczeń.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i żądania ich usunięcia oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 5. Dane osobowe przetwarzane przez Administratora danych nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 6. Podanie danych osobowych oraz przetwarzanie wizerunku jest wymogiem udziału w zajęciach online oferowanych przez Osiedlowy Klub ,,Kaktus” Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczny Stok”.

Inspektor ochrony danych osobowych jest dostępny pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Jednocześnie w przypadku zaistnienia jakichkolwiek komplikacji związanych z korzystaniem zajęć w trybie on-line prosimy o kontakt: Bartosz Raciborski 727 932 319

 

Dołączanie do spotkania w aplikacji Teams w Internecie

Nie masz aplikacji Teams?
Nadal możesz dołączyć do spotkania aplikacji Teams.

W wiadomości e-mail z zaproszeniem wybierz pozycję Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams .

Możesz także użyć numeru telefonu i identyfikatora konferencji w wiadomości e-mail, aby nawiązać połączenie telefoniczne.

 1. Masz do wyboru dwie opcje:

  • Pobierz aplikację systemu Windows :
   Pobierz aplikację Teams.

  • Zamiast tego dołącz w Internecie :
   Dołącz do spotkania aplikacji Teams w Internecie. Potwierdź komunikat, aby otworzyć odnośnik za pomocą przeglądarki Microsoft Edge (w tej przeglądarce Teams działa najlepiej). Zezwól na komunikat proszący o dostęp do mikrofonu, kamery.

 2. Wpisz swoje imię i nazwisko.

 3. Wybierz odpowiednie ustawienia dźwięku i wideo.

 4. Wybierz pozycję Dołącz teraz .

 5. W zależności od ustawień spotkania od razu na nie wejdziesz lub przejdziesz do poczekalni, z której osoba na spotkaniu może Cię wpuścić.

zajęcia

 

© Klub KAKTUS - Białystok